Ota yhteyttä

Kuljetus ja Maanrakennus P. Salonen Oy

Ahertajankatu 1, 04440 JÄRVENPÄÄ
Y-tunnus: 0519643-6
toimisto(at)salonenoy.fi

Toimisto 040 487 8059


Yritysjohto

Pekka Salonen

Toimitusjohtaja

pekka.salonen@salonenoy.fi 0400 481 249

Pasi Salonen

Toimialajohtaja

pasi.salonen@salonenoy.fi 0400 850 670

Kuljetukset ja konetyöt

Pekka Salonen

Kuljetukset

pekka.salonen@salonenoy.fi 0400 481 249

Pasi Salonen

Kaivinkonetyöt ja tuenta

pasi.salonen@salonenoy.fi 0400 850 670

Niklas Aho

Kuljetukset ja vaihtolavat

niklas.aho@salonenoy.fi 050 443 0452

Nico Lindström

Nosturiautotyöt

nico@salonenoy.fi 0400 340 213

Tarjouslaskenta

Markku Pajari

Kehitys- ja hankintapäällikkö

markku.pajari@salonenoy.fi 041 466 6457

Samuli Penttinen

Laskentapäällikkö

samuli.penttinen@salonenoy.fi 041 730 5579

Työmaat

Juha Heikkonen

Työpäällikkö

juha.heikkonen@salonenoy.fi 0400 455 431

Ira Jouppila

Työpäällikkö

ira.jouppila@salonenoy.fi 0400 810 724

Juha Valkonen

Vastaava työnjohtaja

juha.valkonen@salonenoy.fi 044 293 5193

Sami Haverinen

Työnjohtaja

sami.haverinen@salonenoy.fi 046 923 3270

Sakari Mustakallio

Työnjohtaja

sakari.mustakallio@salonenoy.fi 050 594 0765

Markku Valve

Työnjohtaja

markku.valve@salonenoy.fi 040 547 6550

Kunnossapito

Keijo Lehtikangas

Johtaja

keijo.lehtikangas@salonenoy.fi 050 5243 660

Veera Lehtikangas

Vastaava työnjohtaja

veera.lehtikangas@salonenoy.fi 041 730 3069

Lauri Niskanen

Työnjohtaja

lauri.niskanen@salonenoy.fi 044 512 2669

Sini Piekkola

Vihertyöt

sini.piekkola@salonenoy.fi 040 582 8753

Mittaus

Markku Taskinen

Mittaustyönjohtaja

markku.taskinen@salonenoy.fi 050 307 8144

Raimo Ylipulli

Mittaustyönjohtaja

raimo.ylipulli@salonenoy.fi 050 514 3399

Kalusto

Jarno Lahti

Kalustopäällikkö

jarno@salonenoy.fi 0500 701 538

Taloushallinto ja toimisto

Nelli Nordström

Palkat ja Taloushallinto

nelli.nordstrom@salonenoy.fi 050 438 5647

Jaana Tohni

Kirjanpito

jaana.tohni@salonenoy.fi 0400 676 392

Maarit Törmälä

Myyntireskontra

maarit.tormala@salonenoy.fi 040 487 8059

Hannele Syrjänen

Ostoreskontra

hannele.syrjanen@salonenoy.fi 041 730 5285

Kirsti Parvi

Talousjohtaja

kirsti.parvi@salonenoy.fi  050 517 4569

Roope Vihanto

Henkilöstöpäällikkö

roope.vihanto@salonenoy.fi 040 587 0323

Laskutusohje

Verkkolaskutus: 

Verkkolaskutusosoite: 003705196436

Operaattori: MAVENTA

Välittäjätunnus: 003721291126

Välittäjätunnus VAIN pankkiverkkoa verkkolaskutukseen käyttäville: DABAFIHH

Paperilaskut:

Mikäli yrityksellänne ei ole valmiutta lähettää laskuja sähköisesti, pyydämme teitä käyttämään keskitettyä laskutusosoitettamme:

Kuljetus ja Maanrakennus P. Salonen Oy
05196436

PL 100
80020 Kollektor Scan

Tietosuoja seloste

Kuljetus ja maanrakennus P.Salonen Oy:n tietosuojaseloste

 

Ajo-ohjeet

Katso rekisteriseloste
Sulje [x]

Rekisteriseloste

Henkilötietolain (523/99) 10 § mukainen rekisteriseloste

1. Rekisterinpitäjä Yritys Oy Y-tunnus: Katuosoite 2 C 00240 KAUPUNKI Puh: 2. Yhteyshenkilö rekisteriä koskevissa asioissa Etunimi Sukunimi Osoite 2 b 00100 KAUPUNKI tahan@sahkopostiosoite.fi 3. Rekisterin nimi Yritys Oy:n markkinointi- ja analytiikkarekisteri 4. Henkilötietojen käsittelyn tarkoitus Rekisterin tarkoituksena on rekisterinpitäjän ja asiakkaan välisen asiakassuhteen hoitaminen, sekä markkinointi ja viestintä. Rekisterin hallinta ja tietojen käsittely voidaan ulkoistaa rekisterinpitäjän yhteistyökumppanille, joka on sitoutunut noudattamaan tätä rekisteriselostetta. 5. Rekisterin tietosisältö Rekisteri saattaa sisältää seuraavia tietoja asiakkaasta: - Nimi - Puhelinnumero - Osoite - Sähköpostiosoite - Organisaation nimi ja y-tunnus - Yhteysloki 6. Sääntöjen mukaiset tietolähteet Rekisteri koostetaan rekisterinpitäjän asiakastietojärjestelmästä sekä sivuston kävijäseurantatyökalusta, yleisesti saatavilla olevista internetlähteistä ja muista julkisista sekä maksuttomista että maksullisista lähteistä. 7. Tietojen säännönmukaiset luovutukset Rekisterinpitäjä ei luovuta tietoja ulkopuolisille lukuun ottamatta kohdassa 4 mainittua rekisterinpitäjän yhteistyökumppania, paitsi Suomen viranomaistoimien niin edellyttäessä. 8. Tietojen siirto EU:n tai ETA:n ulkopuolelle Henkilötietoja ei pääsääntöisesti siirretä Euroopan unionin tai Euroopan talousalueen ulkopuolelle. 9. Rekisterin suojauksen periaatteet Henkilötiedot säilytetään luottamuksellisina. Rekisterinpitäjän ja sen mahdollisten tietotekniikkakumppaneiden tietoverkko ja laitteisto, jolla rekisteri sijaitsee, on suojattu palomuurilla ja muilla tarvittavilla teknisillä toimenpiteillä. 10. Evästeet Rekisterinpitäjän sivuilla saatetaan käyttää evästeitä käyttökokemuksen kehittämiseksi. Eväste on tekstitiedosto, joka verkkosivulla käydessä tallentuu käyttäjän tietokoneelle. Se sisältää tietoja ja sitä käytetään mm. markkinointiin ja sivuston kehittämiseen. Evästeiden avulla kerätään tietoa sivujen käytöstä. Käyttäjän henkilöllisyys ei käy ilmi evästeiden avulla. Käyttäjä voi poistaa evästeet käytöstä selaimen asetuksista. Rekisterinpitäjän ei takaa, että sivusto toimii oikein evästeiden poistamisen jälkeen. Sulje [x]